pars -hospital.blogfa.com

به نام خرد
در این پست روی سخنم با مسئولین ساخت و سهامداران محترم بیمارستان پارس میباشد.میخوام بگم اگر مطلب انتقادی در این وبلاگ عنوان میشود صرفا جهت پیشبرد کار ساخت بیمارستان هست.دوستان عزیز بیمارستان مال من نیست و من یکی از پرسنل این بیمارستانم اما وقتی میبینم یک شخص سرمایه خودشو در شهر خودش هزینه کرده و برای افرا زیادی شغل ایجاد کرده من به شخصه سعی میکنم درست کار کنم.

به امید ....

+ نوشته شده در  جمعه سی و یکم تیر 1390ساعت 18:49  توسط desconocido   | 

بیمارستان پارس

به نام خرد

با عرض سلام و ادب خدمت تمام خوانندگان عزیز وبلاگ

قبل از همه چیز قابل ذکر است که این وبلاگ متعلق به شرکت طب زیست بنیان نبوده و شخصی میباشد و هیچ وابستگی به منسوبین و سهامداران این شرکت ندارد.
بیش از 1سال که فکر ایجاد یک وبلاگ برای اطلاع رسانی درست از پروسه ساخت بیمارستان پارس داشتم اما به واسطه مشغله زیاد معذور بودم.
نمیدونم اصلا کسی به این وبلاگ سر میزنه یا نه اما دوست دارم بنویسم تا شاید....

بیمارستان پارس (رشت)واقع در بلوار شهدای گمنام مابین فلکه جهاد وقلی پور قرار دارد.بیش از 2 سال از شروع ساخت این بیمارستان کاملا خصوصی و مدرن میگذرد و بطبع هزینه های زیادی تا به الان شده.قصد ندارم از موسسان و سهامداران این بیمارستان نامی ببرم اما به شخصه میخواهم از همین جا از همه انها تشکر کنم چرا که برای عده زیادی شغل ایجاد کرده اند.

شرکت طب زیست بنیان که مجری طرح,ساخت و اجرای این پروزه میباشد قریب به 150 تا 200 نفر نیروی کا اعم از کارگر ساده و متخصص و ...را دارا میباشد.سرپرست کارگاه جناب اقای مهندس علی نزاد و معاونت کارگاه را جناب اقای مهندس پور عباس عهده دار میباشد.
یکی از محاسن این شرکت اینه که حقوق ماهیانه اش نقد میباشد که معمولا تا 10هر ماه به حسابی که خود شرکت به وکالت از شخص حقیقی حقوق بگیر اقدام به افتتاح میکند واریز میشود و ای نکته در این شرایط اقتصادی کشور قابل تامل است.
بقیه مطالب را در روزهای اینده به اطلاع شما عزیزان میرسانم.

به امید.....


+ نوشته شده در  شنبه هجدهم تیر 1390ساعت 21:48  توسط desconocido   |